Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeOhlédnutí se za rokem 2019, aneb co přinese rok 2020

2. january 2020 at 22:47 | Terka |  Novinky ze světa povídek

Další rok je za námi a další rok před námi.
Uteklo to jako voda a můj blog má již sedm let! Co všechno přinesl rok 2019?

Čtenáři se konečně dočkali dokončení povídky DREAM of CRIME: Všechno je jinak, která byla volným spin-offem povídky DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY.
Taky jste se dočkali i nových povídek jako byli Nebezpečný seznam - povídka psaná podle seriálu Černá listina a povídky SVU - taky psána podle seriálu, a to Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. A dokonce inspirovaných podle filmů: Mumie a Hrdinové (ne)všedního dne.
Byla tu i druhá a úspěšná šance pro povídku Případ č. 11, která se v minulosti moc neuchytila.

BLOG my-stories-tales v číslech:
Nejdiskutovanější články jsou dva, a mají devět komentářů Jsou to Mezi životem a smrtí - 39. kapitola: Útěk bez návratu a Nepřátelé smrti aneb Mise pokračují II - kapitola pátá: část druhá.
Celkem jsem napsala 92 článků. Z toho nejvíc v srpnu a to 15, nejméně pak v červnu a to pouhý 1…

A co přinese rok 2020?
Určitě opět spoustu novinek i překvapení. Jednou z novinek, která už je slíbená velmi dlouho je povídka Princezna Žofie a tajemný přízrak. Už teď si můžete přečíst první kapitolu této povídky.
Dočkáte si i návratu povídky S.H.I.E.L.D., poslední dvou kapitol povídky Nepřátelé smrti aneb Mise pokračují II nebo taky pokračování povídky TAJEMNÝ SVĚT.
Další novinkou bude povídka Duch opery, kterou už pro vás pomalu připravuji. Připravuji ještě dvě nové povídky, ale ty zůstanou zatím překvapením.

A taky nesmím zapomenout nakonec poděkovat svým pravidelným i nepravidelným čtenářům mého blogu. No a taky hlavně týmu MMSD za jejich spolupráci.
Je toho opravdu opět hodně, tak snad to pro Vás opět všechno stihnu připravit.


ŠTASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM BLOGERŮM I NÁVŠTĚVNÍKŮM MÉHO BLOGU!!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2020