Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeS.H.I.E.L.D. III - kapitola šestá

9. may 2019 at 17:28 | Terka |  S.H.I.E.L.D.

Washington D.C. - před třemi týdny:
Jednání o tom, kdo bude mít jednou na starosti jednotku S.H.I.E.L.Du v nově postavené budově v Malibu se táhlo dlouhé měsíce. A až teď o tom bylo konečně rozhodnuto.
"Řediteli Fury, proč jste navrhl pro vedení jednotky v Malibu agentku Hamiltonovou?" zeptala se radní Hawleyová "Agentka Hamiltonová patří k těm nejlepším agentům S.H.I.E.L.Du, které kdy měl. Měla by dostat tuto možnost." odpověděl po pravdě Fury "Uvědomujete si, ale riziko, že agentka Hamiltonová byla kdysi členkou Hydry?" zeptal se radní Yen "Ale proti své vůli…" podotkl Fury "A co ten čip, co jí nechal Gary Miller voperovat do hlavy?" zeptal se radní Singh a pokračoval: "Co když existuje způsob jeho stálé aktivace?" "Tohle si nemůžeme dovolit…" poznamenal radní Rockwell

Malibu, Californie - před třemi týdny:
Po této dlouhé debatě došlo i k výběru agentů, kteří budou pod vedením agentky Hamiltonové pracovat na základně v Malibu.
Jennifer měla jasno… Chtěla tam mít hlavně Raymonda, ale to bohužel nešlo.
"Chci i Raymonda…" vyhrkla ze sebe Jennifer "To nepůjde." podotkl Fury "A proč ne?" zeptala se Jennifer udiveně a pokračovala: "Protože já a Raymond spolu… Spolu spíme?" "Možná i proto. Ale taky kvůli Světové radě." odpověděl po pravdě Fury "Ale můžeš mít v týmu Joshe." dodal
Jennifer věděla, že bude muset souhlasit. Fury byl asi rád, že nemusí mít Joshe Meissena na starosti, protože jeho humor někdy přesahoval všechny meze.

Současnost:
Jennifer věděla, že tahle práce nese zodpovědnost. Navíc však musela ještě řídit rodinou firmu, která by se bez ředitelky neobešla.
Kancelář, kterou Jennifer v budově Playgroundu měla, byla sice velká, ale nebyla podle Jenniferniných představ. Když do ní poprvé vešla bylo jasné, že z této kanceláře dávat rozkazy a podávat hlášení nebude. Musela ji změnit podle svého.
Jistě, že to šlo, protože ředitel S.H.I.E.L.Du byl její přítel. Tak, že to bylo snazší, než vypadalo.
"Ty té kanceláři, asi nedáš spát, co?" zeptal se Josh, když přišel za Jennifer
Jennifer zrovna umisťovala na stolek vedle velké obrazovky vázu s květinami. Nebyla asi spokojena s tím, že je stolek stále prázdný.
"A ty se asi nenaučíš klepat, že?" zeptala se Jennifer namísto odpovědi "Jsou od Raymonda?" zeptal se zvědavě Josh "Ne od Tonyho…" usmála se Jennifer "Ty si ze mě utahuješ, že?" zakroutil hlavou Josh "Jistě, že ano." přikývla a pokračovala: "Jsou od Raymonda." "Proč jsi je teda nedáš k sobě na stůl?" "Protože tento stůl je pořád prázdný. Původně jsem ho chtěla dát pryč, ale poslouží mi dobře." "Jo jasně…" "Co jsi potřeboval?" "Chtěla jsi to hlášení z poslední mise." odpověděl Josh a podal Jennifer složku "Opět to zůstalo na mě…" dodal "No to hlášení jsem nechtěla já, ale ti z vyšších míst." poznamenala Jennifer "A překontroluj ho. Ať tam nejsou hrubky." zavolal na ni, když odcházel "No jistě…" zamumlala a pokračovala: "Jak jinak…"
Jennifer hodila složku na stůl a sedla si na židli.
Jen, co si, ale Jennifer sedla rozezněl se poplach. Byla tu další mise, nebo spíš akce…

Agenti S.H.I.E.L.Du v Malibu pod vedením agentky Hamiltonové měli za úkol zajistit muže, který měl v rukou zbraň, která odpovídala zbraním, které používala Hydra. V tom to případě, musí každý agent S.H.I.E.L.Du zakročit ihned a bez výjimky každého člověka ihned zadržet.
"Je pořád v budově?" zeptala se Jennifer, když dorazila na místo "Ano…" odpověděl po pravdě Wills a pokračoval: "Přesněji je na střeše." "A co okolní budovy? Nejsou na nich kamery?" zeptala se nenápadně Jennifer "No jedna ji má, ale ta je bohužel mimo provoz." řekl Wills a zakroutil rameny "Tak tam budeme muset jít naslepo." podotkla Jennifer "To děláme už několik let." přikývl Wills a usmál se
Jennifer hned na to se svým týmem vpadla dovnitř budovy. Bylo by to snadné, ale muž, který stál skoro na okraji střechy je přímo očekával.
"Pane dejte ruce nad hlavu a pomalu se otočte." řekla hlasitě Jennifer a namířila na neznámého muže svoji zbraň "Já věděl, že sem přijdete." usmál se muž "Chci vidět ty ruce!" zakřičela Jennifer a pokračovala: "A otočte se čelem k nám."
Muž se uchechtl, ale i přesto udělal. Když spatřil Jennifer usmál se.
"Konečně se poznáváme osobně slečno Hamiltonová." zaradoval se "Joshi prohledej ho." řekla na to Jennifer, aniž by se nechala rozhodit "S radostí…" podotkl Josh
Když, ale chtěl Josh muže prohledat nemohl vědět, že muž je připravený i na tohle. Jen, co k němu Josh přišel a chytil ho zezadu obě ruce a chtěl ho prohledat se muž podíval nejdřív na ostatní agenty, kteří na něho stále mířili zbraněmi a poté na Jennifer. Hned na to se usmál a pak Joshe uhodil a kopnul ho dost na citlivé místo.
Muž se chtěl dát na útěk, ale chytil ho jeden z agentů, který ho dostal dost neobvyklým způsobem…
"Joshi jsi v pořádku?" zeptala se ho Jennifer, když k němu přiběhla "Ne…" vykoktal ze sebe Josh a pokračoval: "Je mi zle…"
Josh ležel skrčený za zemi a držel se oběma rukama za své genitálie.
"Přesně?" zeptala se s úsměvem na tváři Jennifer "Ano…" odpověděl Josh "Děsně to bolí!" zakvílel "Dej si na to led." podotkla Jennifer

Jennifer se musela kvůli Joshově indispozice ujmout výslechu sama. To, ale ještě nevěděla, že do Malibu přijel sám ředitel Nick Fury.
"Tak, že pane Kane…," začala Jennifer, hodila před něj složku a posadila se "víme, že děláte pro Hydru." dodala "Hmm…" zamručel Kane "Když se přiznáte, tak si to ulehčíte." podotkla Jennifer "Vy nic nechápete." vyhrkl ze sebe Kane a pokračoval: "Začalo to tím, že za mnou a mou rodinou přišli dva muži. Pak už to šlo rychle…" "Jen pokračujte." pobízela ho "Musel jsem se k nim přidat, protože oni řekli, že když to neudělám zabijí moji rodinu." odpověděl "A proto jste zabil už několik našich agentů." namítla "Hydra mi něco ukázala a…"
Kane se na chvíli odmlčel. Jennifer to nechápala až, když uslyšela bouchání na sklo.
Když se Jennifer otočila čelem ke skleněným dveřích výslechové místnosti, spatřila tam stát ředitele Furyho.
"Pohlídejte ho." řekla Jennifer jednomu z agentů, který tam s ní a odešla za Furym
"Řediteli…" řekla nadšeně Jennifer, když se naproti něj postavila a podala mu na uvítanou ruku "Jennifer…" odvětil Fury a podal jí ruku taky "Musíme si společně promluvit." dodal a pokračoval dál: "Kde je vůbec agent Meissen?" "Agent Meissen má menší zdravotní problémy." řekla tiše Jennifer a usmála se "Hmm…" zamručel a pokračoval: "Dokonči ten výslech, vedeš si skvěle. Já tě počkám ve tvé kanceláři." "Jistě…" přikývla
Jennifer odešla do výslechové místnosti a Fury odešel do Jenniferniné kanceláře. Cestou se, ale zastavil u Joshe.

Josh si zrovna sedal na židli u svého stolu. Při tom sedání na židli si dával sáček s ledem mezi nohy. Když si přiložil sáček s ledem na své genitálie oddychnul si… No alespoň do doby, než jeho jméno nezakřičel přes celou místnost ředitel Fury.
"Meissene!" zakřičel Fury z dálky
V Joshovi trhlo! Rychle se postavil a sáček s ledem upustil v tom shonu na zem.
"Pane…" vyhrkl ze sebe Josh, když k němu Fury přišel "Prý jste zdravotně indisponován." řekl po pravdě Fury "Ano…" podotkl Josh a pokračoval: "Ale, když mi dáte tak hodinu budu v cajku." "Máte štěstí, že tu dnes nejsem kvůli vám." namítl Fury a hned poté odešel "Díky řediteli…" zamumlal potichu Josh, když Fury odešel a sesunul se na svou židli

Asi po pěti minutách přišla za Furym do své kanceláře Jennifer. Fury vypadal dost ustaraně. A aby ne, když šlo o dost důležitou věc.
"Vidím, že sis kancelář upravila podle svého." řekl Fury, když vešla Jennifer do kanceláře "Protokol S.H.I.E.L.Du nezakazuje spravovat svou kancelář dle svého vkusu." namítla Jennifer "Ne to ne." usmál se Fury a pokračoval: "Musíme si společně promluvit." "O co přesně jde?" zeptala se nenápadně "Zdá se, že je to pro vás dost důležité." dodala "A nejen to Jennifer." řekl po pravdě a dal Jennifer do ruky složku
Jennifer ihned složku otevřela a byla dost překvapená…
Obsah složky patřil kovové ruce, kterou si nechal udělat Victor Dick, a to jen proto, aby zmátl celý S.H.I.E.L.D.. To se mu povedlo a kvůli tomu málem zemřela právě samotná Jennifer.
"Vím, jak to vypadá Jennifer, ale já vím, že ty ani Stark s tím nemáte nic společného." podotkl Fury "Jak se k těm technologiím mohl, ale Victor dostat?" zeptala se udiveně Jennifer "To musíme právě zjistit." řekl po pravdě Fury
 


Comments

1 Mökr Sjål Mökr Sjål | Web | 9. may 2019 at 18:01 | React

Velmi zajímavé

2 Ivo Ivo | 10. may 2019 at 9:51 | React

Světová rada si dělá starosti s čipem, který má stále Jenn v hlavě. Ale měla by se raději zaměřit na to, kdo ukradnul Jenniferninu a Tonyho technologii a využil ji k výrobě kovové ruky pro Viktora Dicka.

3 Dana Dana | 10. may 2019 at 12:17 | React

Haha Josh to schytal. :D :D A to jak za ním přišel Nick mě pobavilo nejvíc... :-D

[2]: No to máš naprostou pravdu. :)

4 Tom Tom | 10. may 2019 at 17:57 | React

Chudinka Josh... :( :D Ale to s tím Nickem nemělo chybu. :D Hlavně, jak mu Josh říká, aby mu dal tak hodinku na zotavení, že pak bude v cajku... :-P

5 Tereza Tereza | 10. may 2019 at 20:13 | React

Tak tohle se prostě povedlo. :D

[2]: Musím taky souhlasit. Světové radě jde jen o to, aby co nejdříve zničili Jennifernino dobré jméno. Což znamená, že čekají až udělá chybu...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019