Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeNovinky ze světa povídek - Březen

3. march 2019 at 23:59 | Terka |  Novinky ze světa povídek

Tento měsíc se můžete těšit na dvě povídky.

Určitě potěším čtenáře povídek Nepřátelé smrti. Tato povídka se vrací na blog po krátké pauze a její kapitoly budou velice napínavé.
Už v první kapitole půjde o život nejen Sophii, ale ostatním členům Postradatelných.
Na blogu nadále pokračuje povídka Případy z Vídně. Oddělení vražd pod vedením komisaře Brandtnera tento týden dořeší případ bombového atentátníka a taky uzavře případ, který kdysi vyšetřoval otec Laury Brandtnerové.


Ale bude toho mnohem víc!
Nepřátelé smrti aneb Mise pokračují II - Sophie Stoneová se s tým vydává na nebezpečnou misi. Až na místě týmu dojde, do čeho je agent Church namočil, ale už je příliš pozdě. Tým se ocitá ve smrtelném nebezpečí, a kromě toho se musí pustit do záchrany člena svého týmu.
Kromě toho se taky seznámíme s Rickovým rodiči a zjistíme, že ani jeden z nich si nepřeje, aby s ním žila Sophie, a to jenom kvůli její práci. Sophie se s nimi ošklivě pohádá a odjíždí so svého starého domu, který slouží teď jako útočiště pro celý tým. Proto tam narazí i na Doca, kterému se se vším svěří.

Případy z Vídně - Laura a Gregory spolu tráví čas u večeře. Gregory sem Lauru pozval, aby ji požádal o ruku a Laura v rozpacích souhlasí.
Gregory se pár týdnů po jejich svatbě vydává na vlastní žádost do ruského gangu, který pašuje přes hranice nebezpečné zbraně, a dokonce i ženy s dětmi. Případ však už dlouho zaměstnává státní policii a ti bohužel nemohli vědět, že oddělení vražd nasadilo ke gangu vlastního člověka. Greg je vážně zraněn a Laura to těžce nese.
Už je to několik týdnů a Greg je pořád v kómatu. Laura se dozvídá nečekanou a zprávu a má strach, že na všechno zůstane sama…


Opět nemám pro povídky určené dny. Tak, že když budete pravidelně navštěvovat můj blog určitě tu na nové kapitoly povídek toho to měsíce narazíte.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019