Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeNepřátelé smrti aneb Mise pokračují II – kapitola pátá: část první

14. march 2019 at 21:37 | Terka |  Nepřátelé smrti aneb Mise pokračují

Tým Postradatelných se zrovna vrátil z dost těžké mise. Všichni by si chtěli nejraději oddychnout, ale to by nemohl navštívit Barneyho Rosse agent Church s dost naléhavou misí.
Barney zrovna seděl ve svém autě, když za ním agent Church dorazil. Vypadal dost ustaraně a taky měl pro Barneyho dost naléhavou misi.
"Ahoj Barney…" řekl tiše Church, když se z ničeho nic objevil v jeho autě "Churchi, co chceš?" zeptal se Barney "Mám pro tebe práci." odpověděl po pravdě Church a pokračoval: "Před dvěma měsíci byli vyslání, kdesi do pustiny v Africe čtyři agenti CIA. Ti agenti se nám neozvali přes dva týdny." "Hmm…" zamručel Barney "O co přesně jde?" zeptal se nakonec "Ti agenti tam byli vysláni, aby zachránili skupinu zvanou Mezinárodní organizace dobrovolníků bez hranic." začal Church "V té skupině jsou lékaři, nebo jen lidé, co chtějí prostě jen pomáhat." dodal a pokračoval dál: "Jo a Barney upozorňuji tě předem, tvým úkolem je zachránit jen ty agenty a členy té skupiny. Žádné další lidi navíc."
Barney moc dobře věděl na, co Church naráží. Hned poté mu Church položil složku na sedadlo spolujezdce a bez dalšího slova odešel pryč.
Barney poté vzal do ruky složku, kterou mu tam Church nechal a otevřel ji. Pohled do ní nebyl moc pěkný…

Mezitím dorazila domů Sophie. Ani se nestačila nadechnout, když vešla do dveří domu a už se ocitla v náručí Ricka.
"Jsi doma!" zaradoval se Rick, když vzal Sophii do náruče "Co to děláš?" zeptala se jej Sophie, když ji Rick položil na zem a začal kolem ní chodit "Dívám se, jestli nemáš na sobě nové jizvy." usmál se Rick "Jenom pár škrábanců, nic víc…" řekla na to "Hmm… Tak to si rád zkontroluji." poznamenal
Rick začal Sophii vyvlékat tričko a Sophie se pokoušela bránit.
"Co to zase děláš?" zeptala se zvědavě Sophie "Kontroluji ty škrábance." usmál se Rick "No tak Ricku, může sem přijít Johny." namítla "Ne poslal jsem ho k rodičům. Tak, že máme byt pro sebe." "Tak to zní lákavě."
Rick začal Sophii líbat na krku a Sophie se konečně uvolnila.
Když, ale začal Rick Sophii podprsenku začal v tu chvíli Sophii zvonit telefon. Zrovna ve chvíli, kdy byl Rick natěšený na sex.
"Co to je?" zeptal se Rick "Můj telefon." odpověděla Sophie "Nezvedej to…" řekl tiše
Sophie v ten moment sáhla do zadní kapsy u kalhot a vytáhla z něj telefon. Rick, ale nepřestal Sophii líbat, ani když mu Sophie sdělila, že jí volá Barney.
"To je Barney, musím mu to vzít." řekla po pravdě "Vždyť ses sotva vrátila." podotkl "Já vím…" přikývla a pokračovala: "Ale nemůžu vědět proč volá." "Neber mu to." "No tak Ricku…"
Sophie už držela telefon u ucha a Rick se úsměvem na tváři Sophii bez přestání líbal na krku a hrudi. Sophie se kvůli tomu nemohla ani soustředit na hovor s Barneym.

Následujícího dne se tým Postradatelných připravoval na cestu. Ale, kde je Sophie?
No jistě, že nemohla Sophie na této misi chybět, jenom se musela rozloučit s Rickem.
"Kde je Sophie?" zeptal se Doc, když se postavil vedle Barneyho "Loučí se svým klukem." usmál se Barney a ukázal na ně "Nejspíš bez sebe nemůžou být." poznamenal Doc "Přejme jí to. Sophie si to zaslouží." podotkl Barney a poplácal Doca po rameni "Vždyť já vím." přikývl
Samozřejmě, že byl Doc raději na Rickově místě, ale moc dobře věděl, že se to nikdy nestane. Proto se nejspíš i tehdy s Rickem usmířil.

Ani jeden ze členů Postradatelných však nemohl vědět, do čeho je tentokrát agent Church zatáhl. Nevěděl to ani sám Barney, který nikdy svému týmu nelhal a vždy jim sdělil, co je na misi čeká.
Jediný, kdo měl z této mise divný pocit, byla Sophie. A ten divný pocit měla z toho, když se tým dozvěděl, za jakým účelem na misi jedou.
Během cesty na misi nezapomněl tým na menší dávku humoru. A to ani po přistání na místě.
"Ta vesnice, kde máme jít, je dvacet pět kilometrů na západ." řekl po pravdě Barney a pokračoval: "Tak, že bando vyrážíme."
Všichni ihned vyrazili na cestu do vesnice. I přesto, že měli před sebou ještě spoustu kilometrů a byli unaveni věděli, že musí dojít do vesnice včas.
"Nechceš vzít na záda?" zeptal se Doc Sophie "Chceš nakopat Docu?" zeptala se ho Sophie namísto odpovědi a usmála se "Vypadáš unaveně…" podotkl Doc "To my všichni Docu. Ale zvládnu to." ujistila ho Sophie "Vždyť já vím." usmál se a poté společně odešli
"Tvořili by krásný pár, nemyslíš?" zeptal se Lee Barneyho při pohledu na Sophii a Doca "Myslíš?" zasmál se Barney "No…" usmál se Lee a zakroutil rameny "Tak pojď půjdeme dál." řekl Barney s úsměvem na tváři a Lee se ještě jednou zasmál


Pokračování příště…

 


Comments

1 Tom Tom | 16. march 2019 at 11:06 | React

Líbí se mi, že všichni by chtěli aby byla Sophie s Docem. :D Určo by jim to slušelo. :-P

2 Ivo Ivo | 16. march 2019 at 11:30 | React

Jsem moc zvědavý na pokračování. Zas to bude určitě napínavé. 8-)

3 Sára Sára | 24. march 2019 at 16:51 | React

Tato povídka, je pořád plná humoru, ale i napětí. Jsem moc zvědavá, co si tentokrát Church na naše hrdiny připravil...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019