Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeRytíř v zářivé zbroji - 8. kapitola

3. november 2018 at 0:14 | Terka |  Rytíř v zářivé zbroji

Alex Tores byl zrovna ve své kanceláři a s někým telefonoval. Telefonát byl hodně vážný a nejspíš asi i tajný.
"Nastal čas to rozjet." ozval se hlas v telefoně a pokračoval: "Už nemůžeme dál čekat Alexi." "Budu pokračovat podle plánu." řekl na to Tores "Ať je to dokončené, co nejrychleji. Nemáme moc času." podotkl neznámý muž "Hmm…" zamručel Tores "Chápu tvé obavy Alexi, ale Graiman nám stojí v cestě. Když bude naživu, nedostaneme se k ní." "Dobře, udělám proto vše…"
Tores věděl, co má přesně udělat. Tenhle plán měl zahrnout nejen pomstu, ale i dokončení dlouho plánované akce.

Mezitím, co Tores řešil vážný telefonát si Sandra užívala odpočinek u bazénu s Danem. Bohužel se kvůli Sandřině práci viděli jen o víkendech. I přesto, že se ji několikrát snažil Dan přemluvit, aby z SSC odešla.
Ano Dan věděl, že dělá Sandra v SSC, ale nevěděl, co dělá…
"Pojď za mnou do vody." lákal Dan Sandru "Chytám trochu bronzu." řekla na to Sandra "Jsi krásná i tak." usmál se Dan "To měla být lichotka?" zeptala se nenápadně "Hmm…" zamručel
Dan připlaval k okraji bazénu a vylezl z něj. Sandra se přikrčila na lehátku, jako by věděla, co chce Dan udělat.
Dan přiběhl k Sandře a vzal ji do náruče. Sandra tiše zakřičela, ale to už bylo pozdě, protože se ocitla z ničeho nic ve vodě.
"Dane…" řekla tiše Sandra, když k ní Dan skočil "Ano lásko?" zeptal se Dan
Sandra nic neřekla a Dana objala.
"Miluji tě…" řekla tiše Sandra "Hmm…" zamručel Dan a pokračoval: "To i já tebe." "Slib mi, že se mnou zůstaneš za jakékoliv situace." podotkla Sandra "Slibuji. Nikdy tě neopustím." řekl po pravdě Dan "Už mám jen tebe Dane. Nevím, co bych bez tebe dělala." "Hmm… Nemusíš se bát, já tě neopustím."
Dan Sandru objal a ta se k němu přitiskla.

Jejich těla se vzájemně dotýkala a Dan Sandru jemně líbal na hrudi. Leželi spolu v posteli a Sandra v ten moment úplně zapomněla a na všechny neshody, které kdy měla s Toresem.
"Hvězdičko moje milovaná. Jsi to jediné na světě, co nechci nikdy ztratit." zašeptal Dan Sandře do ucha a pokračoval: "Miluji tě, navždy…" "Taky tě miluji." odvětila Sandra
"Kdy máš ty zkoušky?" zeptal se z ničeho nic "Pozítří…" odpověděla po pravdě "Budu moc jet s tebou, abych tě podpořil?" zeptal se nenápadně "Každá podpora mi přijde vhod." usmála se "Budu tě netrpělivě sledovat a držet ti palce." "Hmm… Děkuji."

Následujícího dne v SSC se začala pomalu řešit další mise. Kromě toho musel Tores řešit to, že Sandra nedorazila na poradu. Nikdo však přece nemohl vědět, že Sandra zůstala u Dana, aby se připravila na nadcházející zkoušky, které ji čekaly již zítra.
"Charlesi neviděl jsi Sandru?" zeptal se Tores "Je mi líto Alexi, ale ne." odpověděl po pravdě Charles "Nebyla ani na poradě. Navíc slíbila, že se vrátí v neděli večer." řekl na to Tores "I kdybych věděl, kde se teď Sandra nachází Alexi, nemám oprávnění ti to říct." podotkl Charles a pokračoval: "Sandra sama ví, co dělá a pokud tu být teď nechce, nemusí…" "Hmm…" zamručel "Jestli se tu objeví, rád bych s ní mluvil." dodal "Vyřídím jí to." přikývl
Tores už nic neřekl a odešel. Charles nad tím zakroutil hlavou a nepokoušel se ani Sandru o tom, co se v SSC děje informovat. Měl totiž tušení, kde by se mohla právě Sandra nacházet.

Sandra se zrovna dnes vydala do Thomasova domu v doprovodu Dana. Chtěla si odtamtud odnést ještě pár věcí, než bude pozdě.
"Ještě sis všechno neodnesla?" zeptal se nenápadně Dan "Ne všechno, co jsem chtěla Dane." odpověděla tiše Sandra "Moc mě mrzí, co se Thomasovi stalo. Byl to dobrý člověk, stejně jako jsi ty." usmál se "A byl navíc jediný člověk, který se mě po smrti mých rodičů ujal." doplnila ho a pokračovala: "Byl jako můj druhý otec. Nikoho kromě jeho jsem po smrti rodičů neměla…"
Dan nic neřekl a Sandru bez váhání objal. Věděl totiž jak se cítí a chtěl, aby se s ním všude cítila v bezpečí. A to navždy…
Když společně procházeli Thomasův byt uběhla již několik hodin a Sandře v ten moment začal zvonit telefon. To se jí snažil marně dovolat Tores.
"Nezvedneš to?" zeptal se nepádně Dan
Sandra vzala do ruky telefon a hovor nepřijala. Jen vypnula zvuky a schovala telefon zpátky do kapsy u kalhot.
"To nebylo důležité…" odpověděla Sandra "Hmm… Dobře." usmál se a pokračoval: "Tak, co ten obraz?"
Sandra nic neřekla a jen se usmála.

Tores měl pozdě v noci schůzku, pravděpodobně s mužem se kterým telefonoval včera ráno.
Neznámý muž byl však velmi znepokojen…
"Kde je?" zeptal se nenápadně neznámý muž Torese "Dnes nepřijela do SSC. Nemohl jsem pro to nic udělat." odpověděl po pravdě Tores a pokračoval: "Nebrala mi ani telefon." "Musíš to zařídit, co nejdříve Alexi. Dřív než na to přijde." podotkl "Pokusím se…" přikývl "Ona je důležitější, než to samotné auto. Má ty plány svých rodičů." "Vím, co udělám." vyhrkl ze sebe z ničeho nic Tores "Co?" zeptal se neznámý muž
Tores řekl svůj plán. Samozřejmě, že to byl skvělý plán, protože z něj byl neznámý muž velmi nadšený.

Co ještě všechno kvůli tomuhle plánu bude muset Tores podniknout? Kdo je neznámý muž a proč pro něj vůbec Tores pracuje? A co vůbec za tím vším stojí?
 


Comments

1 Ivo Ivo | 3. november 2018 at 14:26 | React

Zdá se mi to, nebo je opravdu Tores zapletený ve vraždách řidičů Sandry a Thomase??
Jsem moc zvědavý, jak to asi celé nakonec dopadne.

2 Klára Klára | 3. november 2018 at 14:33 | React

[1]: Je to jasné už od začátku. Tores v tom určitě jede. Jak se choval k Sandře a chtěl ji mít myslím i v týmu...

Charles si myslím věděl, kde Sandra je. Jenom to nechtěl Toresovi říct, protože ví, jak se k ní chová. A nedivím se, vždyť byl blízkým přítelem Sandřiných rodičů... :)

3 Tom Tom | 3. november 2018 at 15:22 | React

No mám obavy, že když se jim podaří dostat Charlese Graimana, už nebude nikdo, kdo by Sandru ochraňoval... Snad to dobře dopadne. 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019