Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeRytíř v zářivé zbroji - 1. kapitola

7. june 2018 at 15:18 | Terka |  Rytíř v zářivé zbroji

Mike Traceur teď už Michael Night se stal novým řidičem super moderního auta Knight Rider, které dostalo jméno KITT. Společně pracují pro společnost Knight Industries a pod vedením společnosti a FBI chytají nebezpečné zločince.
Jedním z nebezpečných zločinců je i ruský architekt Dimitri Sidorov, kterého už několik let sleduje FBI, protože je podezřelý ze žhářství.
"Jmenuje se Dimitri Sidorov. Je to ruský architekt." řekl po pravdě Tores "Co má společného architekt se zakládáním požárů?" zeptal se udiveně Michael "To se snažíme zjistit." odpověděl Tores a pokračoval: "Ale všechny důkazy jsou proti němu. Byl viděn na všech místech požárů. Policejní fotografie to dosvědčují." "To, ale ještě neznamená, že to udělal." podotkl Michael "Na čí si straně?" zeptal se udiveně Tores "Jen dedukce…" "Až něco zjistíš, ozvi se."
Tores ukončil videohovor a Michael vypadal zamyšleně.
"Děje se něco?" zeptal se z ničeho nic KITT "Ne proč?" zeptal se udiveně Michael "Vypadáš docela zamyšleně." odpověděl KITT a pokračoval: "Myslíš, že se to na něj někdo snaží hodit?" "To musíme zjistit KITTe." řekl na to Michael

Asi za hodinu dorazili Michael s KITTem na místo, kde se právě Dimitri Sidorov nacházel. Šlo o malý motel a Michael měl za úkol se s Dimitriem seznámit a sledovat ho.
"Michaele náš člověk je tady." řekl z ničeho nic KITT, když zastavili před motelem a pokračoval: "Je v pokoji číslo pět." "Tak dobře KITTe, jdeme se ubytovat." řekl na to Michael a vystoupil z auta "Michaele nezapomeň, máme zachovat diskrétnost." podotkl KITT "Já vím KITTe." přikývl Michael a pokračoval: "Budu se o to snažit."
Michael se nakonec usmál a potom odešel do motelu.

Ještě v ten večer téhož dne se Michael seznámil s Dimitriem. Získal od něj pár informací, které pak předal SSC.
"Michaele zdá se, že Dimitri v tom nejede sám." řekl z ničeho nic KITT
Michael byl ještě v autě, když dotelefonoval s SSC. KITT mezitím přišel na novou informaci, která by mohla pomoc ve vyšetřování celé mise.
"Jak to myslíš?" zeptal se udiveně Michael "Dimitri se právě sešel s nějakou ženou." odpověděl po pravdě KITT
KITT zobrazil Dimitriho a neznámou ženu na videu v reálnem čase. Michael si video přiblížil a chvíli ho pozoroval.
"Možná je to jen jeho přítelkyně." namítl Michael "Možná, že máš pravdu Michaele." řekl na to KITT a pokračoval: "Jmenuje se Marisol Sheridenová a pracuje tady v motelu jako barmanka." "Pošli její jméno do SSC, třeba o ní zjistí něco víc." namítl Michael "Jistě… A co budeš dělat ty?" zeptal se nenápadně "Půjdu si na pár hodin lehnout" odpověděl po pravdě "Dobou noc Michaele." "Dobou KITTe."

Následujícího dne brzy ráno oznámilo SSC Michaelovi, že došlo k dalšímu požáru. Velící agentka FBI Rivaiová a Alex Tores měli jasno. Co nejdříve do SSC dopravit k výslechu Dimitriho Sidorova. Ale je to opravdu on, kdo se podílel na zakládání požárů?
Michael s KITTem sledovali Dimitriho, jak někam odjíždí svým autem. Cestou jim však volali z SSC, že došlo k dalšímu požáru.
"Michaele máme příchozí hovor z SSC." řekl po pravdě KITT "Michele poslouchej před pár minutami došlo k dalšímu požáru." řekl Billy a pokračoval: "Kde je Sidorov?" "S KITTem ho sledujeme, co odjel z motelu." odpověděl Michael "To potom znamená, že Dimitri ty požáry nezaložil." podotkl KITT "Jo, ale otázka je kdo to udělal." namítl Michael "Nejspíš jeho přítelkyně." řekl po pravdě Tores a pokračoval: "Zjistili jsme, že se pravým jménem jmenuje Monica Murcianová."
Rozkaz byl jasný…, vrátit se do motelu a Monicu zadržet. Nebylo to však jednoduché, jak si někteří mysleli.
Monica se nakonec ke všemu přiznala i proč to udělala. Dimitri byl zproštěn viny, a aby nedošlo k dalším obvinění na jeho jméno raději odletěl zpátky do Ruska za svou rodinou.
 


Comments

1 Tom Tom | 8. june 2018 at 22:39 | React

Tak toto je bomba!! Jen tak dál!! 8-)

2 Tereza Tereza | 8. june 2018 at 22:43 | React

Povedené. Moc se mi to líbí, určo budu číst dál. ;-)

3 Ivo Ivo | 10. june 2018 at 18:19 | React

Tak na tuto povídku jsem se těšil. Opravdu zajímavý začátek. :) Těším se na další nálož. ;-)

4 Dana Dana | 10. june 2018 at 18:35 | React

Super!! Tak toto je bomba!! :) Nikdy by mě nenapadlo, že ji obnovíš a přepíšeš. Palec hore!! ;-)

5 Klára Klára | 14. june 2018 at 21:12 | React

Super!! Jen jsem čekala, že to bude podle prvního KITTa z osmdesátých let... Ale i tak jsi mě potěšila. :)

6 Sára Sára | 14. june 2018 at 21:19 | React

Super nápad!! Moc se mi tvé povídky líbí. :-) Každý tvůj nový nápad je skvělý!! 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019