Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeS.H.I.E.L.D. - kapitola třináctá

9. february 2018 at 11:43 | Terka |  S.H.I.E.L.D.

Hydra vyhlásila S.H.I.E.L.Du válku. S.H.I.E.L.D. je v ohrožení.
Jennifer se i přes tuhle situaci snaží dokončit adopci Sofie Parkerové. Avšak komise našla v její složce nedostatky, a to může adopci ohrozit.
Když Jennifer seděla před adopční komisí zazvonil jí několikrát telefon. Volali jí ze S.H.I.E.L.Du, protože byl čas na další misi, u které ji Fury jako její velící potřeboval. A bylo to horší, než si Jennifer myslela.
Komise toho měla dost a posílá Jennifer pryč s tím, že jestli má opravdu zájem adopci Sofie ať se začne tak chovat. Jennifer odchází nejen naštvaná, ale i nešťastná…
Fury byl na Jennifer hodně naštvaný. Nejen, že přišla pozdě, ale neřekla mu pravdu o tom, kde byla.
Jennifer se držela zuby nehty jen, aby nevybouchla. To, ale ještě nebylo vše…

Gary Miller plánoval další plán, jak se konečně pomstít Jennifer Hamiltonové. Vše šlo zatím podle plánu, a to se Garymu líbilo.
"Jak jsme na tom?" zeptal se Gary, když přišel do laboratoře
V laboratoři pobíhalo nejen spoustu najatých a podplacený laborantů, ale i agentů Hydry.
"Všechno jde podle plánu pane." řekl po pravdě jeden z agentů "Výborně. Za nedlouho se k nám připojí náš očekávaný host. A potom to budeme moci vše spustit." zajásal Gary "Sledujeme její pohyb. Nepřijdete o ni…" ujistil ho agent "Ano já vím. Dokončete všechny testy." řekl nakonec Gary a odešel "Rozkaz!" přikývl agent

Eric si dělal starosti o Jennifer. Fury samozřejmě Ericovi řekl, co se stalo a posílá ho dokonce, aby si s Jennifer promluvil. Jennifer však se svým otcem momentálně mluvit nechce.
"Jennifer jsi v pořádku?" zeptal se nenápadně Eric, když přišel za ní na její pokoj "Nikdy mi nebylo líp." odsekla Jennifer "Nick mi řekl co se stalo. Chtěl abych si s tebou promluvil." podotkl Eric "Už jsi se mnou mluvil, tak mu to můžeš jít říct!" sykla Jennifer "Vím, že ti na Sofii záleží. A on to ví taky." poznamenal "O tom pochybuji." řekla na to a pokračovala: "Kdyby to věděl, nebo si to aspoň myslel, tak by mi nedával kázaní." "Jenn…"
V tu chvíli zazvonil Jennifer telefon. Jennifer ho vzala do ruky a věděla, že je čas na další hodinu výcviku.
"Promiň já musím jít. Ať zase nepřijdu pozdě." řekla na konec a odešla

V laboratoři Hydry nešlo vše podle plánu. Gary byl naštěstí v klidu a věděl, co musí jako první udělat. Doufal, že to tentokrát vyjde.
"Zapište to. Pokračujte…" řekl jeden z laborantů "Vypadá to dobře, ale potřebujeme trochu víc času. O den, dva…" podotkl druhý "Jistě… Vyřídím to." přikývl, vzal do ruky telefon a pokračoval: "Pane potřebujeme víc času." "Jak dlouho?" ozval se z telefonu hlas Garyho "Jeden nebo dva dny." odpověděl po pravdě laborant
Gary se zamračil. Zachoval však chladnou hlavu, protože věděl, že by se jim to konečně mohlo povézt.
"Hmm… Jistě." zamručel Gary a pokračoval: "Dostaňte ji, ale zpátky do Malibu." "Rozumím… Mám plán." poznamenal laborant "Poslouchám…" řekl na to Gary
Laborant mu řekl svůj plán, který se Garymu samozřejmě líbil, a těšil se na jeho zrealizování.

Jennifer byla ve svém pokoji a vyčítala si, že nejspíš kvůli ní ta adopce nevyjde. Raymond se ji marně snažil přesvědčit, že bude zase všechno v pořádku.
"Jennifer, jsi v pořádku?" zeptal se tiše Raymond "Ne…" řekla narovinu Jennifer "Tvůj otec mi řekl, co se stalo. Moc mě to mrzí…" ujišťoval ji Raymond "Hmm… Ne mě to mrzí. Kvůli mně ta adopce asi nevyjde. Promiň…" řekla tiše To není tvoje vina Jenn." řekl na to a pokračoval "Budu mít teď dva dny volno, poletím do Malibu a vyřídím to." "Hmm…" zamručela "Slibuji ti, že budeme rodina. Já, ty a Sofie… Bude to zase dobré, slibuji." ujistil ji
V ten moment se ve dveřích Jennifernina pokoje objevil Fury. Byl čas opět se věnovat výcviku.
"Hamiltonová, jdeme!" řekl hlasitě Fury "Jistě…" přikývla Jennifer
Jennifer se rozloučila s Raymondem a hned poté odešla s Furym pryč.

Sofie v Malibu z ničeho nic kolabuje. Lékaři se marně snaží dovolat Jennifer Hamiltonové. Informovali o tom i Donalda Spadera, který jim sdělil, že je Jennifer mimo Malibu.
Jen, co se lékařům podařilo Jennifer dovolat, věděla Jennifer, co má dělat. Musela se, co nejrychleji vrátit do Malibu, aby o Sofii nepřišla. Byl v tom, ale háček…

Jennifer byla u Furyho v jeho kanceláři a marně se ho snažila přimět k tomu, aby ji pustil do Malibu.
"Nemůžu vás pustit do Malibu." řekl klidným hlasem Fury "Tady jde, ale Sofii. Jestli se tam do čtyřiadvaceti hodin neukážu tu adopci zruší!" řekla hořce Jennifer "Jennifer musíte si uvědomit…"
Fury ani nestačil doříct, co chtěl, protože mu Jennifer skočila do řeči.
"Já to až moc dobře chápu! Je mi jedno, že to ovlivní moje výsledky. Nechci o ni přijít…" skočila Jennifer Furymu do řeči "Já vás chápu…" řekl na to Fury "Chápete?! Tak proč mě tam nechcete pustit?" zeptala se nechápavě "Je mi líto…" poznamenal
Jennifer už nic neřekla. Otočila se a naštvaně z Furyho kanceláře odešla pryč. Měla svůj vlastní plán. I přes to, že ten plán byl proti Furyho rozkazům.
Jennifer nakonec odletěla do Malibu i přes Furyho zákaz. Nechtěla totiž o Sofii po tom všem přijít.

O týden později:
Už to byl týden, co odjela Jennifer do Malibu. Fury si dělal o ni starosti, teď když Hydra hrozí S.H.I.E.L.Du válkou, není v bezpečí. Rozhodl se, proto za Jennifer jet sám. Chtěl se jí nejen omluvit, ale taky ji zpátky odvézt do Washingtonu, kde by ji mohl chránit.
Jennifer byla v tu dobu u dětí v dětském domově Hamilton. Nemohla proto vědět, že do Malibu přiletěl Fury kvůli ní. Když se objevil v dětském domově, viděla ho nerada. Ale i přesto si vyslechla proč za ní přijel.

Bylo to jasné, že Hydra zaútočí tam, kde to bude Jennifer bolet. Jejich cílem byl dětský domov Hamilton, protože věděli, co pro Jennifer ty děti znamenají.
Hydra však nemohla vědět, že v domově je i Fury. A že to jejich plán, jak dostat Jennifer trochu stíží.
Fury, Jennifer, děti a několik zaměstnanců domova Hamilton, byli schováni v podzemním ukrytu domova. Fury věděl, že je zle. Měl tušení, že to udělala Hydra, aby se dostala k Jennifer. Zakázal jí však jakoukoliv hloupost. Měl totiž tušení, že by se Jennifer v téhle situaci Hydře vzdala.
Hydra však měla úplně jiný plán. Nejdřív se chtěli postarat o Furyho a až poté unést Jennifer.
"Kam to jdete?" zeptal se Fury Jennifer "Musím se vrátit na horu. Je tam lékárnička." odpověděla po pravdě Jennifer a pokračovala: "Některé z těch dětí, budou potřebovat léky." "Vy se odtud nehnete ani na krok. Půjdu tam já." podotkl Fury "Nevíte, kde ji hledat." poznamenala Jennifer "Tak mě budete navigovat přes vysílačku." řekl na to "No dobře…" řekla nakonec

Fury už byl pryč několik minut. Jennifer se mu chvíli neozývala, protože se rozhodla, že mu půjde pomoc. Fury z toho nebyl moc nadšený, ale už nebyl čas posílat Jennifer zpět.
Právě ve chvíli, kdy se do domova dostalo několik vojáků Hydry se stalo něco, co nemohl ani Fury předpovídat.
Jennifer a Fury se museli na chvíli rozdělit, když v ten moment narazil na Jennifer jeden z vojáků Hydry. Přemohl ji, a vyhrožoval jí, že jestli se nevzdá nechají dětský domov vybouchnout. Jennifer se nakonec vzdala… Na to vojáci Hydry čekali a ihned Jennifer odváděli na střechu k vrtulníku.
Fury se je snažil marně zastavit. Vyhrožovali mu totiž, že Jennifer zabijí, když je nepustí. Fury to nechtěl udělat, tak jej jeden z vojáků postřelil. Nepočítali, ale s tím, že má Fury na sobě neprůstřelnou vestu.

Gary Miller byl nadšený! Jeho lidé konečně splnili nejen jeho přání, ale přání Victora. Dostali Jennifer Hamiltonovou a konečně můžou započíst s pomstou.
"Rád tě zase vidím Jennifer." řekl nadšeně Gary, když ji vedli spoutanou "Gary Miller… Že mě to hned nenapadlo." namítla Jennifer "Konečně může započíst čas pomsty." zajásal Gary a pokračoval: "Vemte ji na prohlídku." "Na prohlídku?" zeptala se nechápavě Jennifer "Ano." přikývl "Musíme tě připravit na nadcházející proces." dodal nakonec
Gary kývnul na vojáky, kteří přivedli Jennifer, že je čas. Vojáci odvedli Jennifer do místnosti, kde si prošla dost krutou procedurou.
Jennifer ležela na stole a měla na sobě jen spodní prádlo. Nervózně se kolem sebe rozhlížela a měla strach.
"Co je to?" zeptala se Jennifer jedné z lékařek "To je něco, jako nemrznoucí směs. Nemůžeme riskovat, že vám zamrzne krevní oběh." odpověděla po pravdě lékařka a pokračovala: "Musím vás, ale varovat. Bude to hodně bolet."
 


Comments

1 Ivo Ivo | 9. february 2018 at 23:22 | React

A sklapla past... Tohle už nebude žádná sranda. Tohle je začátek války!

2 Dana Dana | 10. february 2018 at 19:47 | React

Chudák Jennifer... :-( Doufám, že se ji nic nestane...

3 Sára Sára | 10. february 2018 at 19:52 | React

Fury se zachoval sobecky a bezohledně! Doufám, že bude Jennifer v pořádku a brzy ji nadjou... Fury by si to podle mě dal za vinu, kdyby se ji něco stalo. :-|

4 Tereza Tereza | 11. february 2018 at 0:06 | React

Už to začíná být víc napínavější... ;-)

5 Tom Tom | 11. february 2018 at 0:08 | React

Hmm... Nevím, co si o tom myslet. Fury se chová sobecky a Jennifer kvůli tomu unesli. Tedy myslím si to, že to tak je... :-|
Jinak doufám, že bude Fury dělat vše proto, aby Jenn našli... :)

6 Terka Terka | Web | 12. february 2018 at 17:19 | React

[3]: Ano dal... Má ji hodně rád :)

7 Terka Terka | Web | 12. february 2018 at 17:20 | React

[1]: No ona už to není srand delší dobu, ale teď to bude mnohem horší...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2020