Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdePřípady z Vídně - Bestie se vrací 2/2 - kapitola jedenáctá

15. august 2017 at 20:12 | Terka |  Případy z Vídně

Rex zavedl Alexe a Lauru na autobusovou zastávku. Bohužel Rex ztratil stopu, protože Dominik Hollub pravděpodobně odjel autobusem.
"Sakra ztratil stopu…" řekl Alex, když se Rex zastavil u cesty "Nejspíš odjel autobusem." namítla Laura "Zatraceně…" vyhrkl ze sebe Alex a pokračoval: "Pojď vrátíme se." "Dobře…" řekla tiše "Najdeme ho, neboj se." ujistil jí

Alex odvezl Lauru do hotelu. Nechtěl, aby se vracela domů nebo, aby přespala u něj. Dominik Hollub totiž moc dobře věděl, kde Laura bydlí i kde bydlí Alex.
"Venku před pokojem budou dva policisté." řekl Alex a pokračoval: "Budou tady celou noc, takže kdybys něco potřebovala." "Tohle není nutné Alexi. Jsem v pořádku." podotkla Laura "Dominik byl ve tvém autě a vyhrožoval ti. Tady budeš v bezpečí." ujistil jí "Dobře…" řekla tiše "Ráno sem přijedu a dovezu ti snídani." poznamenal "Mám strach Alexi. Co když o tom ví?" zeptala se "Nikdo kromě nás dvou neví, že jsi tady." řekl po pravdě a pokračoval: "Řeknu to jen Christianovi s Kunzem. Dobře?"
Laura nic neřekla a Alexe z ničeho nic objala.
"Bude to dobré, neboj se…" řekl tiše Alex

Alex se s Rexem vrátil do kanceláře, kde Christianovi a Kunzovi oznámil, že je Laura v hotelu kvůli její ochraně.
"Ahoj Alexi, kde jsi nechal Lauru?" zeptal se Christian, když Alex s Rexem vešli do kanceláře "Je v hotelu Herrenhof. Je tam v bezpečí." odpověděl Alex "Myslíš, že ji tam nebude Dominik hledat?" zeptal se nenápadně Christian "Hotel hlídají kluci z výjezdovky. A dva jsem nechal postavit před její pokoj." řekl po pravdě Alex "Bude v pořádku…" řekl na to Kunz "Jo já vím." podotkl Alex

Po Dominikovi bylo vyhlášeno celostátní pátrání a všichni doufali v to, že Lauru nenajde. Dominik byl však o krok napřed, tak moc dobře věděl, kde Lauru hledat.
"Budeš chtít ještě něco?" zeptal se jeden z policistů Laury "Ne díky…" odpověděla tiše Laura "Kdybys cokoliv potřebovala, jsme hned za dveřmi." řekl na to "Jistě… Dobrou noc." "Dobrou noc."
Jen co policista odešel se Laura chystala do vany. Vešla do koupelny, otočila koutkem s teplou vodou a začala si napouštět vanu. Laura se kolem sebe rozhlédla a pak se natáhla po pěně do koupele. Otevřela jí a trochu nalila do vany, kde se stále ještě napouštěla voda.
Laura chvíli čekala, než se vana naplnila vodou podle její představy. Pak zastavila teplou vodu a začala se pomalu vyvlékat do spodního prádla. Netušila však, že ji při tom někdo sleduje.
"Můžeš v tom klidně pokračovat." řekl tajemný hlas "Kdo je tam?" zeptala se vystrašeně "Já…" zasmál se Dominik a postavil se před Lauru
Laura popadla věšák na ručníky a chtěla s ním Dominika praštit. Dominik byl mnohem rychlejší a Lauru přirazil čelem ke zdi.
"Tohle si vezmu…" řekl tiše Dominik a opatrně vzal věšák na ručníky a hodil ho na zem
Dominik si poté otočil Lauru k sobě čelem a začal jí hladit po vlasech. Laura se snažila z jeho sevření dostat. Marně…
"Neboj se, bude to rychle…" zašeptal jí do ucha "Budu křičet!" vyhrkla ze sebe "Jen to zkus!" rozčílil se Dominik a pokračoval: "Teď uděláš, co budu chtít. Rozumíš?" "Rozumím…"

Alex se marně snažil dovolat policistům, kteří měli dávat na Lauru pozor. Měl o ni strach, a tak se bez váhání jel podívat do hotelu, jestli je všechno v pořádku.
Netušil však, že Dominik se k Lauře dostal, a že jí pravděpodobně jde o život…

"Jak jste se sem dostal?" zeptala se Laura, když jí Dominik přivazoval k židli "Říkal jsem ti přeci, že si tě najdu všude." usmál se "Co chcete, abych udělala?" zeptala se vystrašeně, poté co jí Dominik svázal ruce a postavil se před ní "Zatím nic…" odpověděl a pokračoval: "Zatím si sednu a budu tě pozorovat. Při tom pozorování budu přemýšlet, co bude dál." "Alex to zjistí!" sykla "Jo tvůj strejda policajt." zasmál se "Ale než sem dorazí, bude už dávno po všem. Hmm…" dodal
Dominik pohladil Lauru po vlasech a poté jí políbil proti její vůli na rty. Laura sebou trhla a po chvíli jí začaly téct slzy. Dominik jí utřel tváře a posadil se naproti ní do křesla a tiše jí pozoroval.

Mezitím do hotelu dorazil Alex s Rexem, Christianem a Kunzem, a za nimi za chvíli přijela i zásahovka.
"Laura je v pokoji číslo 101." řekl nahlas Alex a pokračoval: "Jestli je tam s ní Dominik Hollub, postupujte opatrně. Ten chlap je nebezpečný…"
Všichni dostali úkol, aby věděli, co mají dělat. Zásahovka se rozdělila do týmu a vše mohlo začít.
"Zatraceně…" řekl tiše Dominik, když se podíval z okna
Když zjistil, že tu jsou poldové včetně Alexe rozčílil se! Hned poté začal rozvazovat vystrašenou Lauru. Musel totiž dokončit to co začal, za každou cenu.
"Změna plánu má milá. Půjdeme na to hned." "Pomoc! Jsem tady! Pom…" zakřičela Laura, když uslyšela hluk za dveřmi
Dominik jí, ale dal ruku na pusu, jen aby nemohla křičet. Netušil však, že se tam zrovna v tu chvíli objeví Alex s Rexem.
"Dominiku pusťte jí!" řekl Alex, když vešel do pokoje "Odhoďte zbraň komisaři! Nebo vaši neteř zabiju!" sykl Dominik "Nechte jí odejít Dominiku." řekl klidným hlasem Alex
Dominik šel pomalu s Laurou ke stolku, ze kterého vzal nůžky a ty přiložil Lauře ke krku.
"Odložte tu zbraň komisaři!" zakřičel znovu Dominik
Dominik to řekl ještě dvakrát. Toho už měl Alex dost a vystřelil. Musel však dávat pozor, aby nezasáhl Lauru.
Alex věděl co dělá. Měl dobrou mušku, a tak zasáhl Dominika, tak jak chtěl on. Dominik padnul k zemi s průstřelem ramene a vystrašená Laura se rozběhla k Alexovi do náruče.
"Jsi v pořádku?" zeptal se Alex "Ano…" řekla tiše Laura
Alex si sundal sako a dal ho Lauře přes ramena a poté si jí k sobě přitisknul…
 


Comments

1 Tereza Tereza | 15. august 2017 at 23:10 | React

jsem rada, ze to dobre dopadlo. Jinak jsem měla docela nahnáno, na tom konci, jak Dominik vyhrožoval, že Lauru zabije.

2 Tom Tom | 20. august 2017 at 1:12 | React

Milujem tvoje popsání intimních nebo mučících scén. :) Fakt super...

Jinak jsem rád, že to dobře dopadlo. 8-)

3 Ivo Ivo | 22. august 2017 at 22:35 | React

WOW!! WOW!! Já prostě nemám slov. Jak dokážeš člověka dohnat k tomu, aby se bál, že to špatně skončí. Já měl opravdu nahnáno... :D

4 Dana Dana | 22. august 2017 at 22:39 | React

Jsem ráda, že to dobře dopadlo. Ale musím přiznat, měla jsem o Lauru strach. Ale vím, že ty bys nám to neudělala, aby jedna z hlavních a navíc důležitých postav zemřela. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019