Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeMafiánova dcera - kapitola šestá

20. july 2017 at 12:56 | Terka |  Mafiánova dcera

"Liliano!" ozval se Victorův hlas
Victor konečně došel k názoru, že je načase Lilianě říct pravdu o tom, o čem se tehdy v baru bavil s Dominikem Pokorným.
"Jsem u sebe!" zavolala Liliana "Liliano, musíme si promluvit." řekl Victor vážným hlasem, když otevřel dveře jejího pokoje "Už jsme spolu mluvili…" řekla tiše "Ale tohle je důležitý." řekl a pokračoval: "Ten tvůj románek s tím klukem budeš muset ukončit." "Ty o tom víš?" "Ano vím… A teď k věci. Pamatuješ si na toho muže z baru?" "No jistě. Co je s ním?" "Dominik mi nabídnul smír, ale pod podmínkou, že dojde ke sňatku našich dětí."
Lilianě jako by se zastavil dech! Nemohla tomu uvěřit… Má si vzít rozmazleného a věčně nafoukaného kluka?!
Ano Liliana dobře Dominikova syna znala. Poznali se už v dětství, ale neměli se moc rádi.
"Proč tati?! Proč?" vyhrkla ze sebe "Protože jenom tak můžeme bojovat proti těm hnusným a špinavým poldům." odpověděl po pravdě "Já ho, ale nechci!" sykla "Je mi líto Liliano…" "Tati…, já… Ty se mě nikdy nezeptáš, co chci já sama!" "Mrzí mě to." "Ne! Proč si nemůžu vybrat sama s kým chci strávit zbytek života. Proč?!"
Liliana rychle vyběhla ze svého pokoje. A nereagovala ani na volání svého otce.
"Liliano! Liliano vrať se!" volal na ní, ale marně "Victore, co se stalo?" zeptal se Alan "Hmm… Řekl jsem to Lilianě." odpověděl po pravdě "A ona se s tím nesmířila." "Ano…"

Martin chtěl tak moc vědět, kdo je ta mladá dívka, která se často objevuje po boku Victora. Marek to sice věděl, ale nikomu nic neřekl, přesně jak slíbil Eduardovi.
"Chci vědět kdo je ta holka!" řekla nahlas Martin a praštil s novinami o stůl "Zjistíme to…" ujistil ho Marek "Co, když to, ale ta holka tak chce? Co když tam s ním chce být?" zeptal se nenápadně Patrik "Tím si nejsem jistý. Zmanipuloval jí, aby si jí přetáhl na svou stranu." řekl na to Martin "Hmm… Měli bychom to nechat tak." řekl nakonec Marek "To nemůžu...!" sykl Martin a odešel

Liliana se po dlouhých dvanácti hodinách vrátila konečně domů. Nemohla však vědět, že si tam na ní počkal Boris, muž z Martinova týmu.
"Ahoj…" řekl Boris a přirazil Lilianu zády k plotu "Co po mě chcete?" zeptala se vystrašeně "Chci vědět, co děláš pro Rudovského." řekl na to Boris "Nic vám neřeknu." vyhrkla ze sebe "Děláš pro něj děvku?" "Já nejsem žádná děvka!" bránila se a pokračovala: "Jestli mě nepustíte, tak začnu křičet." "Jednou pípneš a udělám ti díru do břicha." řekl a přitisknul Lilianě svou zbraň na břicho "Teď půjdeš se mnou!" dodal
Boris chytil Lilianu za paži a chtěl jí odvézt. Liliana se mu však vysmekla z rukou a chtěla se dát na útěk. Boris jí však chytil zpátky za paži.
"Nikam s vámi nejdu!" vyhrkla ze sebe Liliana a vytrhla se Borisovi z rukou "Ale ano." řekl Boris a chytil Lilianu zpátky za paži "Budu volat o pomoc." "Jen to zkus. Jdeme!"
V tu chvíli se ozvala hlasitá rána a Boris padnul k zemi. Liliana na nic nečekala a rozběhla se k svému otci.
"Ruce pryč od mojí dcery!" rozčílil se Victor, když postřelil Borise do nohy
"Jsi v pořádku, zlatíčko?" zeptal se Liliany, když se ocitla v jeho náruči "Ano jsem…" odpověděla tiše Liliana "Tome odveď jí do domu. Tohle vidět nemusí." poznamenal Victor "Jistě…" přikývl Tom a opatrně chytil Lilianu za paži: "Pojď Liliano."
"Mrzí mě to. Nevěděl jsem, že je to vaše dcera." vykoktal ze sebe Boris "Postav ho!" řekl nahlas Victor
Alan chytil Borise za obě paže a proti jeho vůli ho postavil.
"Patříš k těm poldům, co se mi snaží zničit můj podnik, co?" zeptal se Victor "Ano…" odpověděl vystrašeně "Teď mi řekneš všechno, co víš." "Dobře…"

"Kde je Boris?" zeptal se Martin
Martin zrovna dorazil na chatu, kde se společně s ostatními ukrývali. Nemohl však vědět, že Boris odjel k Victorově vile, aby si promluvil s Lilianou.
"Někam odjel." odpověděl po pravdě Marek "A kam neřekl?" zeptal se opět Martin "Ne…" řekl na to Marek "Hmm…" zamručel Martin

Jen co se Victor dozvěděl důležité informace od Borise, které potřeboval vědět nechal ho bez milosti zabít.
"Podívejte se… Ten hnusnej špinavej polda mi zaneřádil bazén." řekl Victor z ničeho nic
Borisovo tělo plavalo na hladině bazénu plného krve. Byla to válka, kterou musí za každou cenu vyhrát!
"Ukliďte ho, než začne smrdět." řekl nakonec Victor a odešel
Victor šel za Lilianou do jejího pokoje, aby se ujistil, že je opravdu v pořádku.
Liliana ležela na posteli, hlavu měla zabořenou v polštáři a brečela. Victor si sedl vedle ní a pohladil jí jemně po vlasech. Liliana se posadila a vrhla se kolem krku svého otce.
"Jsi v pořádku?" zeptal se a Liliana jen tiše přikývla "Nikdo ti nesmí ublížit. Nikdo…" dodal
"Victore, našli jsme to." řekl Adam, když vešel do pokoje
 


Comments

1 Tom Tom | Email | 20. july 2017 at 19:52 | React

"Hmm…" zamručel Martin - Martin něco tuší... A to bude zlé, až se dozví, kdo Borise zabil...

"Podívejte se… Ten hnusnej špinavej polda mi zaneřádil bazén." řekl Victor z ničeho nic
Borisovo tělo plavalo na hladině bazénu plného krve. Byla to válka, kterou musí za každou cenu vyhrát! - to  mi něco připomnělo :D Určitě víš, co. :)

2 Tereza Tereza | 20. july 2017 at 20:08 | React

je mi líto Liliany, měla jsem o ní strach...
Jinak myslím si, že Martin ví co se Borisovi stalo...

3 Dana Dana | 20. july 2017 at 22:52 | React

Super!!

Tohle mě docela pobavilo: "Podívejte se… Ten hnusnej špinavej polda mi zaneřádil bazén." řekl Victor z ničeho nic
Borisovo tělo plavalo na hladině bazénu plného krve. :)

4 Terka Terka | Web | 20. july 2017 at 23:11 | React

[1]: Jistě, že vím :) Na to se nedá zapomenout ;)

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2020