Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeVěčná láska: Laura a Gregory VIII

28. june 2017 at 10:53 | Terka |  Věčná láska: Laura a Gregory

Laura tomu nemohla uvěřit. Gregoryho opravdu obvinili z vraždy toho kluka. Měl na sobě jeho krev, ale podle Gregoryho to bylo, protože se ho snažil oživit a zastavit mu krvácení.
Nikdo mu, ale nevěřil.
"Jak se Laura smířila s tím, že Gregoryho obvinili z té vraždy?" zeptal se Christian Alexe "Hmm… Dost těžko. Ale podle toho, co Gregory řekl, chtěl tomu klukovi jenom pomoc." odpověděl Alex a pokračoval: "Ale kdo uvěří člověku, který už byl jednou odsouzený a pracoval pro chlapa, který nutil dívky k prostituci." "Bude v pořádku." podotkl Christian

Laura se chtěla pokusit Gregoryho nevinnu, jakkoliv obhájit. Jezdila za ním do vězení celý týden, jen aby se ujistila, že je v pořádku.
"Hmm… Spala jsi vůbec?" zeptal se Gregory "Ne…" odpověděla na rovinu Laura "Nelíbí se mi, když tohle kvůli mně děláš Lauro." podotkl a pokračoval: "Nechci, aby ses kvůli mně trápila." "Nechci o tebe přijít Gregory. Miluji tě." "Já vím… Ale, ty teď musíš jít dál."
Gregory chytil Lauru za ruku a usmál se. Laura mu úsměv odvětila.

"Udělal jsem to." řekl neznámý muž do telefonu "Výborně…" ozval se radostný hlas z telefonu a pokračoval: "Co Ruslan?" "Zatkli ho. Už je v base týden." "Výborně… Pokračuj dál." "Rozumím…"

Laura zrovna dorazila do kanceláře. Cestou ke kanceláři telefonovala s dozorcem věznice, který jí předával vzkaz od Gregoryho.
"Dobře zařídím to." řekla Laura do telefonu "Můžete přijít, kdy budete chtít." ozval se hlas z telefonu "Děkuji…" řekla na to Laura a pokračovala: "Mějte se."
Laura hned po skončení hovoru vešla do kanceláře.
"Lauro, postřeh." zavolal na ní Alex a hodil jí zabalenou housku
"Jsi v pořádku?" zeptal se Christian Laury "Jo…" odpověděla Laura a odešla si sednout ke svému stolu
"Teď to vždycky začne." podotkl Christian "A co?" zeptala se Laura "Vždycky když si sedneme ke kávě zazvoní telefon." odpověděl Christian "Dneska ne. Cítím to." přidal se Alex "Vsadíme se?" zeptal se znovu Christian "A o co?" zeptal se Kunz "Kdo prohraje bude celý měsíc kupovat housky se salámem." řekl na to Christian "Tak dobře." usmál se Alex
Chvíli bylo v kanceláři ticho, ale po chvíli opravdu telefon zazvonil.
 


Comments

1 Terča Terča | 28. june 2017 at 18:27 | React

Doufám, že zjistí, že to Gregory neudělal... :(

2 Dana Dana | 28. june 2017 at 19:12 | React

Chudák Gregory... Ale je mi líto i Laury, která konečně našla pravou lásku.

3 Tomy Tomy | Email | 28. june 2017 at 22:24 | React

To vypadá zajímavě. ;) Doufám, že se to vyřeší a Gregory bude opět s Laurou.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2020