Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdeNepřátelé smrti - recenze

6. may 2017 at 23:46 | Terka |  Rozhovory a recenze

Nejdřív bych chtěla říct, aby nás kluci neodsuzovali za to, že jsme holky a díváme se na takovéhle filmy. Znám pár takových případů. To neznamená, že když jsme holky, že se nemůžeme dívat na akčňáky jako je třeba film Postradatelní, o kterém jsem se dozvěděla díky této povídce, která je vlastně tímto filmem inspirována.


Jak to vidím já??

Sophie Stoneová je jedinou ženou týmu Postradatelných. Ač se vám to bude zdát nemožné tato žena je opravdu silná a dokáže své emoce udržet na uzdě. Barney Ross velitel týmu je dá se říct jejím nejlepším přítelem z celého týmu. Sophie nejenže je jedinou ženou v týmu, ale taky je dcerou bývalého člena.
Povídka začíná, kdy tým Postradatelných musí zachránit rukojmí někde v poušti. Sophie je vyslána jako jediná mezi únosce a má se o ně postarat. Rukojmí se jim podaří zachránit, ale Sophie zaváhá, když se nechá zlákat svým bývalým přítelem Ginem. Sophie se s Ginem popere, a nakonec ho zastřelí.
Všechno dobře dopadne a tým se dostane zpátky domů, kde můžou slavit.
Za Barneym ještě v den přijede agent CIA Church s dalším úkolem. On a jeho tým mu májí dovézt z havarovaného letadla uprostřed pustiny skříňku, ve které je počítač s nákresem dolu. O tom však Barney neví. Otevřít skříňku je jednoduché, a to jen díky tomu, že mají v týmu Sophii, která se v počítačích vyzná. Tým sice skříňku získá, ale opět ji ztratí, když je při návratu k jejich letadlu přepadnou muži, kteří si nechají říkat Sangové vedené krutým velitelem Vilainem.
Barney a ostatní se rozhodnout, že se pomstí, aby získali skříňku zpět. To se jim sice ze začátku daří, ale když je jejich člen týmu odveden Sangy a předán pirátům, které vede otec Gina rozhodnou se, že Sophii za každou cenu najdou a zachrání.
Sophii se jim nakonec podaří najít, ale dostat se ven není zas tak snadné. V celém domě jsou rozmístěny nálože s C4. Bystrá Sophie zablokuje přes Gunnarův počítač signál k náložím a získá tak týmu čas. Probojovat se ven není jednoduché, ale nakonec se celý tým dostane ven a vrátí se domů.Recenze by Dana M.
dana.mikulova7@seznam.cz
 


Comments

1 Dana Dana | 7. may 2017 at 13:19 | React

Prosím tě Teri, oprav mi e-mail. Akorát přehoď jméno s příjmením. Já trdlo, jsem tam napsala starý... :D

2 Terka Terka | Web | 7. may 2017 at 22:32 | React

[1]: Máš to tam :)

3 Terča Terča | 10. may 2017 at 19:38 | React

Moc pěkné... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2019