Recenze a rozhovory - jak psát?? klik; rozcestník - zajímavosti - zdePROOF of LIFE I

25. february 2013 at 16:00 | Marisol |  PROOF of LIFE
Nad Miami se začalo stmívat. Marisol to však nijak nezatěžovala, protože měla plnou hlavu učení. Seděla na své posteli a listovala v učebnicích. Na hodinách bylo právě šest hodin a v její hlavě se neodehrávalo jen učení, ale i to jak už je se svými nejlepší kamarádkami na oslavě svých narozenin.
O tři hodiny později se dveře domu otevřely tak pomalu a potichu, že to Marisol nahnalo docela i strach. Jejich tichý skřípot šel slyšet až do jejího pokoje. Ve dveřích se objevil Horatio, který hned vytáhnul klíče ze zámku a schoval je do kapsy u saka, tak jak to dělával pokaždé. Zavřel dveře a vyšel schody, a šel do Marisolniného pokoje. Ta seděla na posteli, dveře od jejího pokoje byly přiotevřené. Z jejího pokoje však vycházel jen malý pruh světla.
Když otevřel dveře a vešel do pokoje usmál se, ale pak položil své sluneční brýle na noční stolek a posadil se vedle Marisol.
"Myslel jsem, že jsem se na něčem dohodli?" zeptal se klidným hlasem "Promiň tati…, ale musím se ještě učit." odpověděla "Já tě chápu, ale nezapomeň že chceš jít na tu oslavu svých narozenin." podotknul opět klidným a tichým hlasem
Marisol se pokusila o úsměv, ale ten se jí nezdařil. Objala proto svého otce, dala mu pusu na tvář a zavřela knížku.
"Dobrou Marisol." řekl, stoupl si, vzal své sluneční brýle a odešel ke dveřím
"Dobrou noc." odpověděla

Na druhý den se Marisol chystala do školy. Bylo asi kolem půl šestá ráno, to už byl Horatio v laboratoři. Jako vždy jí vyzvedl její kluk John.
"Ahoj." řekl když viděl Marisol vycházet ze dveří "Ahoj, nečekáš dlouho?" zeptala se "Ne. Přijel jsem asi před pěti minutami." usmál se John a natáhl se přes sedadlo spolujezdce a otevřel Marisol dveře od auta "Hmm…, děkuji." řekla a usmála se
Oba poté odjeli.

Po městě se nesli zvěsti o gangu jménem Black Orchids. Tato informace se donesla až do miamské laboratoře.
"Horatio." řekl Frank když vešel do jeho kanceláře "Tohle nám dnes přišlo do laboratoře." pokračoval a položil mu na stůl obálku "O co se jedná Franku?" zeptal se "Netuším… je napsaná na tvoje jméno." podotknul a odešel
Horatio vzal obálku a pomalu ji otevřel. Našel v ní jen přeložený papír a fotografie.
Když rozložil papír z textu se dozvěděl, že se jedná o gang. Fotografie prvně nasvědčovaly, že jde o mafii, ale text svědčil o něčem jiném.
A po Horatiovi chtějí aby zařídil propuštění ostatních pěti členů. Gang jménem Black Orchids se usídlil v jednom starém domě v Miami. Ale kde? To chce právě zjistit.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
HOME | © Terka | Zákaz kopirování a zneužívání veškerého obsahu blogu! Obsah celého blogu je chráněn autorským právem! © 2013 - 2018